Деражненська ТГ підписала момерандум про співпрацю із БО "Українська фундація "Мрія"

Дата: 15.01.2024 09:00

Ще більше допомоги родинам Героїв-загиблих, зниклих безвісти воїнів надаватимуть у Деражненській громаді. Підписано момерандум про партнерство та співпрацю між Деражненською ТГ та представниками БО "Українська фундація "МРІЯ" і передали подарунки 9 діткам, батьки яких загинули та пропали безвісти, які проживали на території громади.

Дякуємо усім волонтерам та активним громадянам за їхню небайдужість і громадянську позицію. На жаль, війна триває, і ми маємо докладати максимум зусиль, щоб підтримати одне одного. Тільки так - вистоїмо і ПЕРЕМОЖЕМО!