Привітання сільського голови із Новим роком та днем Святого Василя!

Дата: 31.12.2023 20:00

Шановна громадо!

Прийміть  найщиріші вітання із  Новим роком та днем Святого Василя!

Цей рік був важким для нашої країни, наших громадян.... Але ми сильні і захистимо нашу землю разом! Наші захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність держави.
У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Я вірю що справдяться  наші сподівання і все залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці та віри у Перемогу.

Нехай ці свята  принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичу Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаю гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та удача!

З Новим 2024 роком!
Перемога буде нашою!