Від сьогодні жителі Рівненщини зможуть перереєструвати авто у смартфоні

Дата: 20.12.2023 10:00

Від сьогодні жителі Рівненщини зможуть укласти договір купівлі-продажу лише в декілька кліків у застосунку Дія. Також доступна доставка нових номерних знаків і свідоцтв про реєстрацію авто Укрпоштою на території України.

Щоб скористатися новою послугою продажу авто у Дії, насамперед потрібно мати автомобіль, офіційно зареєстрований на вас. Оформити продаж можна лише легкового автомобіля або мотоцикла чи мопеда. Звісно, ці транспортні засоби повинні бути «чисті» - тобто без різного роду обтяжень, арештів, судових заборон і не перебувати в розшуку. Важливо, що це має бути перший транспортний засіб, який ви продаєте в рамках календарного року, тобто за нього не потрібно сплачувати додатковий податок за продаж.

При цьому номерний знак на авто можна залишити, або забронювати новий із спеціальною серією DI з платною чи безкоштовною комбінацією. Крім цього можна обрати або електронне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, або виготовлене на бланку.

Така послуга допоможе мінімізувати бюрократичні процеси та зробить державні послуги ще доступнішими та комфортнішими для громадян.