Увага!!! 21.12.2023 р. відбудеться позачергова сесія Деражненської сільської ради

Дата: 13.12.2023 15:56

Фото без опису Відповідно до ст.42, 46  Закону України «Про місцеве самоврядування», Закону України "Про правовий режим воєнного стану",  в зв’язку з виробничою необхідністю та Регламентом роботи Деражненської сільської ради скликається 21 грудня 2023 року двадцять дев’ята позачергова сесія Деражненської сільської ради восьмого скликання.

Провести засідання двадцять дев’ятої позачергової сесії восьмого скликання Деражненської сільської ради о 11.00 годині у приміщенні сільської ради в актовій залі  з наступним порядком денним:

1. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Деражненської сільської ради на 2024 – 2025 роки.

2. Про затвердження місцевої Програми фінансової підтримки КНП «Деражненська лікарня» Деражненської сільської ради.

3. Про затвердження фінансового плану КНП «Деражненська лікарня» Деражненської сільської ради.

4. Про затвердження структури та штатного розпису апарату Деражненської сільської ради на 2024 рік та штатного розпису місцевої пожежної.

5. Про затвердження Плану діяльності проектів регуляторних актів на 2024 рік.

6. Про умови  оплати  сільського голови у 2024 році.

7. Про бюджет Деражненської сільської територіальної громади на 2024 рік.

8. Земельні питання

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.