ПРИВІТАННЯ ІЗ ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ!!!

Дата: 06.12.2023 09:00

6 грудня вся українська спільнота відзначає День Збройних сил України!

Це свято тих, для кого захист рідної землі та народу— свідомий життєвий вибір. Наші військові сьогодні — обличчя нашого народу, символ української незламності та волі. Саме вони для багатьох у світі стали зразком мужності, героїзму та відданості обов’язку. Для кожного з нас українські військові – це захисники. Ніколи не вистачить слів щоб описати ту повагу, яку відчуваємо до наших Воїнів! Нехай удача та всі вищі сили допомагають вам у цьому. Щира вдячність за наше тихе небо!

А ще сьогодні, святий, величний час – довгоочікуваний день зустрічі із мріями та подарунками. Він здається таким неземним, бо ж великий Чудотворець Миколай приносить добро, світло та любов у кожен дім. У День святого Миколая, ми з особливою силою віримо, що темрява ніколи не буває вічною. Недарма кажуть, що найтемніше перед світанком. Він обов’язково буде – світанок нашої Перемоги! Тому що Всевишній із нами, а наш янгол носить форму ЗСУ!

Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за свободу та незалежність нашої України. Сили, міці, мужності та здоров’я пораненим захисникам.

Слава ЗСУ!

Слава Україні!