Увага!!! Позачергова сесія Деражненської сільської ради!!!

Дата: 24.11.2023 10:29

В зв’язку з виробничою необхідністю, відповідно до ст.42,46  Закону України «Про місцеве самоврядування»​​​ та Регламенту роботи Деражненської сільської ради скликається засідання позачерової сесії 28 листопада 2023 року  Деражненської сільської ради восьмого скликання.

Провести засідання двадцять восьмої позачергової сесії восьмого скликання Деражненської сільської ради о 11.00 годині у приміщенні сільської ради в актовій залі сільської ради з наступним порядком денним:

1. Про створення старостинських округів на території Деражненської сільської ради.

2. Про внесення змін до бюджету Деражненської сільської територіальної громади на 2023 рік.

3. Про затвердження Програми охорони навколишнього середовища на території Деражненської сільської ради на 2024 рік.

4. Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти Деражненської сільської ради на 2024 рік.

5. Про організацію харчування дітей закладів дошкільної освіти Деражненської сільської ради на 2024 рік.

6. Про Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи на території відповідальності  на   2024-2025 роки

7.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва і обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельних ділянок у власність гр. Юрим Галині Мефодіївні

8.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва і обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельних ділянок у власність гр. Шевченко Надії Луківні.

9. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу   земельних ділянок , сільськогосподарського призначення комунальної власності  Деражненської сільської ради .

10.  Про включення  земельних ділянок в  перелік  таких, що виставляються на земельні торги та  про надання дозволу на розроблення дозволу на розроблення документації із землеустрою .

11. Про  затвердження Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи на території відповідальності на 2024-2025рр.

12. Про Програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2024-2025 роки

13. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Деражненської сільської ради, затвердженої рішенням сесії №538 від 22.12.2022.

14. Положення про місцеву пожежну рятувальну команду Деражненської сільської ради в новій редакції

15. Про відмову від прийняття до комунальної власності Деражненської сільської ради з державної власності захисної споруди цивільного захисту

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                        Олександр ЛУКАШЕЦЬ