Рівненщина долучається до всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху

Дата: 13.11.2023 11:00

Тиждень безпеки дорожнього роху стартує вже сьогодні, 13 листопада. Такі тижні проходять двічі на рік у межах масштабного національного проєкту «Безпечна країна».

Ініціатива об’єднує зусилля державних установ, громадян та медіа для зменшення кількості травм і смертності на дорогах. Таким чином організатори привертають увагу суспільства до проблеми дорожньо-транспортного травматизму.

Відтак, мешканців Рівненської області запрошують долучитися до всеукраїнської благодійної акції зі здачі крові для постраждалих в ДТП «Здай кров – врятуй життя». Зокрема, це можна зробити в Рівненському обласному центрі служби крові. Крім цього, в закладах освіти Рівненщини 17 листопада відбудеться Єдиний національний урок. Його тема – «Безпечна дорога додому».

Вкотре нагадуємо, що носіння світловідбивальних елементів у темний час доби може врятувати життя.