Герої живуть доти, поки про них пам'ятають

Дата: 01.10.2023 15:00

💙💛Сьогодні, в День захисників та захисниць України, ми вклоняємося нашим воїнам, які віддали життя за мир, незалежність і свободу рідної землі💛💙

На Престольний празник Покрови Пресвятої Богородиці в селі Бичаль учні та учителі Деражненського ліцею відвідали могили Героїв і молитвою вшанували пам'ять загиблих захисників Микосянчика Анатолія, Корейка Олександра, учасників визвольного руху Івахівова Василя, Ковальського Юліана, Снятецького Семена, Потапчука Йона, Камінського Павла, Лехмана Олександра, Ступницького Макара, Шлеюка Платона, Юхимця Платона, Чернецького Адама.

Побували біля пам'ятника славним воїнам Махновцю Тарасу та Ткачуку Анастасу. Ці ЗАХИСНИКИ ціною власного життя боронили нашу країну від заклятого ворога.

📌 ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ВОНИ ЖИВУТЬ У КОЖНОМУ ІЗ НАС доти, поки про них ПАМ'ЯТАЮТЬ...💙💛🇺🇦🇺🇦🇺🇦