«Смілива гривня»

Дата: 28.09.2023 10:08

За ініціативи Національного банку України Деражненська громада розпочинає благодійну акцію «Смілива гривня», яка завершиться 30 листопада 2023 року. По всій Україні триває збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України.

Щоб долучитись до акції, зберіть монети і принесіть у найближчий пункт збору  у вашій громаді або у відділення одного з банків-партнерів акції: АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», АТ «ПУМБ».

Просимо навчальні заклади, підприємства, організації, установи, які знаходяться в Деражненській ТГ, долучитися до збору коштів та облаштувати місце для пункту збору монет. Розповідайте про акцію своїм друзям, колегам, рідним. Організовуйте колективні збори коштів на роботі. Це дасть можливість робити добрі справи всім небайдужим – учням, педагогам, жителям громади тощо.

Пункт збору монет знаходиться у приміщенні Деражненської сільської ради, за адресою вул.Шевченка 49А.

Долучайтеся до акції «Смілива гривня», посилюйте українську армію кожною гривнею!