Вітання нашим лісівникам!!!

Дата: 17.09.2023 10:58

Фото без опису Прийміть щирі вітання з Днем працівника лісу!

Щоденна праця в лісовому господарстві надзвичайно важка і потребує поєднання глибоких знань та багаторічного досвіду, адже виростити ліс із насінини потребує значних зусиль праці, часу та витримки! Результати цієї праці можна спостерігати лише через десятки років! І кожного дня, плекаючи і доглядаючи ліси, працівники лісового господарства відтворюють і примножують зелені багатства України!

Ліс - справжній, живий скарб нашої землі. Не варто забувати, що турбота та збереження цього природного національного скарбу наш спільний обов’язок, а не тільки професійний обов’язок працівників лісового господарства. Кожна людина повинна почуватися лісівником, кожна повинна посадити «своє дерево», і всі ми є відповідальними за примноження та збереження лісових насаджень.

Висловлюємо вам щиру вдячність за нелегку працю і бажаємо всім міцного здоров’я, родинного щастя, життєвої мудрості, чистого мирного неба та плідної роботи для примноження лісових багатств нашої України.

З повагою, сільський голова Олесандр ЛУКАШЕЦЬ