Вітаємо кожного з нагоди великого національного свята – Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2023 15:35

Сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями!

Нині ми переживаємо найскладніший період в історії Незалежної України, бо проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у цілісній, незалежній та квітучій європейській державі. Вічна пам'ять, слава і честь усім, хто загинув, захищаючи Україну! Дякуємо Збройним Силам України за їх мужність, сміливість, рішучість, наполегливість у боротьбі за нашу свободу!

Зичимо усім у теперішні нелегкі дні спільно й непохитно, у єдності відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління. Нехай Господь береже всіх наших захисників та захисниць! Миру та достатку, злагоди та любові, радості добробуту та наснаги кожній родині! З Днем Незалежності, Україно! Разом Переможемо!