Чергова сесія 10.05.2023 р.

Дата: 20.04.2023 16:43

Внесення змін до штатного розпису 2023 р.

Активні парки Деражненська громада рішення

Додаток активні парки

Про  звернення депутатів Деражненської сільської ради по питанню заборони діяльності Української православної церкви (московського патріархату) та скасування реєстрації статутів, договорів оренди культових будівель, земельних ділянок, що були передані релігійним громадам Української православної церкви (московського патріархату) на території Деражненської сільської ради.

Про розірвння договору оренди №1 від 31 грудня 2018 року між Деражненської сільською радою і релігійною громадою Української православної церкви с.Бичаль

Про внесення змін до рішення сесії №533 від 22 грудня 2022 року «Про організацію харчування дітей,  які відвідують  заклади дошкільної освіти, що фінансуються  з бюджету Деражненської сільської ради в 2023 році»

Про передчу повновжень у сфері державної реєстрації