Заплановано проведення 24-ї чергової сесії Деражненської сільської ради

Дата: 20.04.2023 14:31

Фото без опису Відповідно до розпорядження в.о. голови Деражненської сільської ради скликається чергова сесія Деражненської сільської ради 10 травня 2023 р. о 10.00 годині у приміщенні сільської ради в актовій залі сільської ради з наступним порядком денним:

1. Про розірвання Договору оренди комунального  майна від 31.12.2018 року між Деражненською сільською радою та церквою УПЦ с.Бичаль.
  2. Про  звернення депутатів Деражненської сільської ради по питанню заборони діяльності Української православної церкви (московського патріархату) та скасування реєстрації статутів, договорів оренди культових будівель, земельних ділянок, що були передані релігійним громадам Української православної

церкви (московського патріархату) на території Деражненської сільської ради.

1. Про перейменування вулиць на території Деражненської сільської ради.
  2. Про харчування учнів закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти.
  3. Про внесення змін до рішення сільської ради  від __ № ____ «Про затвердження структури та загальної чисельності  апарату Деражненської сільської ради та її виконавчих органів на 2023 рік»
  4.  Про внесення змін до бюджету Деражненської сільської територіальної громади на 2023 рік.
  5. Про інвентаризацію земельних ділянок, що перебувають в користуванні Української православної церкви(московського патріархату).
  6. Про затвердження плану заходів щодо   реалізації   в   Деражненській сільській раді соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» на 2023 рік
  7. Земельні питання

З проєктами рішень можна ознайомитися за посиланням тут