Міжрегіональний семінар-тренінг щодо зміцнення потенціалу ЦНАПів

Дата: 31.03.2023 10:24

Відділ «ЦНАП» Деражненської сільської ради бере активну участь у трьохденному семінарі-тренінгу «Надання якісних адміністративних послуг в умовах кризового реагування та відновлення», який розпочався 29 березня 2023 року у Трускавці, організований Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Великої Британії.

Беруть участь понад 80 учасників, серед яких національні, регіональні та місцеві експерти з надання адміністративних послуг, представники партнерств із Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської та Львівської областей, посадові особи національної, регіональної та місцевої влади, представники Програми розвитку ООН в Україні.

«Участь у таких заходах дає можливість обмінятися досвідом, кращими практиками, обговорити найбільш оптимальні шляхи вирішення проблемних питань, а також налагодити діалог між керівниками ЦНАП чотирьох областей для поліпшення якості надання адміністративних послуг» - наголосила начальниця відділу розвитку надання адміністративних послуг управління з питань цифрового розвитку Львівської ОДА Галина Тупісь.

Ви маєте можливість стежити за перебігом семінару в режимі запису за покликанням: https://fb.watch/jASPXc7u0F/.