Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Деражненської громади!

Дата: 07.03.2023 20:56

Фото без опису У зв'язку з проведенням звірки по земельному податку, орендній платі, податку на нерухоме майно відмінному від земельної ділянки Деражненська сільська рада наголошує на необхідності сплати зазначених вище податків за 2022 рік з метою уникнення заборгованості, нарахування штрафних санкцій та своєчасного надходження платежів до сільського бюджету.

У разі неотримання податкових платежів за 2022 рік рекомендуємо звернутись до землевпорядників Деражненської сільської ради (с.Деражне, вул.Шевченка, 49А, старостинські оруги с.Дюксин вул.Шкільна, с.Постійне, вул.Незалежності) або до Костопільської об'єднаної державної податкової інспекції та в «Електронному кабінеті платника», вхід до якого здійснюється за адресою http://cabinet.tax.gov.ua..

Списки користувачів та власників земельних ділянок, які не сплачують податок, передаватимуться до Державної податкової інспекції для нарахування штрафних санкцій. Невиконання інших зобов'язань землекористувачів розглядатимуться в судовому порядку.

Пам'ятайте, що від Вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримання закладів дошкільної та позашкільної освіти та ін.