Відбір кандидатів у штурмову бригаду "Лють" на Рівненщині забезпечують поліцейські-психологи

Дата: 05.03.2023 20:45

Фото без опису Фаховий відбір кандидатів у штурмову бригаду "Лють" на Рівненщині забезпечують поліцейські-психологи.

Психодіагностичні вивчення, індивідуальні співбесіди, інтерактивні методи оцінки — все це реальні психологічні випробування для майбутніх бійців, котрі виявили бажання долучитися до складу об'єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють»🇺🇦

Як зазначила очільниця служби психологічного забезпечення ГУНП в Рівненській області Світлана Демидова👮‍♀️, методи, котрі застосовують психологи під час відбору, дають можливість дослідити їх потенціал, мотиваційно-професійну спрямованість, виявити рівень стійкості. У підсумку планують відібрати найкращих кандидатів, що забезпечуватимуть захист від збройної агресії рф проти України.

Водночас, кожен із кандидатів має змогу продемонструвати свої сильні сторони, проявити внутрішні мотиви і причини вибору такої важливої та нелегкої професії✊

До слова, заходи психологічного відбору кандидатів до ОШБ «Лють» здійснюються в рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, розповідають в Поліція Рівненської області .

✔️Нагадаємо, на Рівненщині продовжується набір до восьми штурмових бригад Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби. Подати заявку можна через 5 ЦНАПів - у Рівному, Сарнах, Дубно, Вараші.

ℹ️ Також записатися до "Гвардії наступу" можна через сайт https://storm.mvs.gov.ua. В бригади набираємо добровольців, мотивованих людей, які братимуть участь у звільненні Луганська, Донецька і Криму.