Позачергова сесія Деражненської сільської ради

Дата: 06.02.2023 16:25

Відповідно до ст.42  Закону України «Про місцеве самоврядування»  в зв’язку з виробничою необхідністю, відповідно до пункту 8 частини 4 ст.  42, та частини 7 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи Деражненської сільської ради скликається позачергова сесія.

1. Скликати 08 лютого 2023 року двадцять другу позачергову сесію Деражненської сільської ради восьмого скликання.

2. Провести засідання двадцять другої позачергової сесії восьмого скликання Деражненської сільської ради о 10.00 годині у приміщенні сільської ради в актовій залі сільської ради з наступним порядком денним:

1. Про списання основних засобів КНП «Деражненська райлікарня».

2. Про прийняття у власність Деражненської сільської ради  медичного обладнання , закупленого за рахунок коштів обласного бюджету.

3. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника дошкільної освіти.

4. Про звіт в.о.сільського голови про роботу виконавчих органів Деражненської сільської ради за 2022 рік.

5. Про  затвердження звіту про виконання бюджету Деражненської сільської територіальної громади за 2022 рік.

6. Про внесення змін до бюджету Деражненської територіальної громади на 2023 рік.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

З проєктами рішень можна ознайомитися на офіційному сайті  https://derazhnenska-gromada.gov.ua/news/