У Деражненській ТГ дітям-переселенцям видаватимуть зимовий одяг від дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй ЮНІСЕФ

Дата: 16.12.2022 16:21

Родини із дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб, які мешкають на території Деражненської громади, мають можливість отримувати дитячий теплий одяг. 15 грудня громада отримала 8 зимових комплектів на дітей віком від 2 до 9 років. У комплектах є зимові куртки, светри, штани, термобілизна, шкарпетки, черевики, шапки, шарфи та рукавиці.  Сам проєкт щодо забезпечення одягом дітей із родин переселенців реалізується Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ.