Увага!!! 22.12.2022 р. відбудеться чергова сесія Деражненської сільської ради!!!

Дата: 03.12.2022 11:39

Відповідно до ст.42  Закону України «Про місцеве самоврядування»  в зв’язку з виробничою необхідністю, відповідно до пункту 8 частини 4 ст.  42, та частини 7 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи Деражненської сільської ради:

1. Скликати 22 грудня 2022 року двадцяту чергову сесію Деражненської сільської ради восьмого скликання.

2. Провести засідання двадцятої чергової сесії восьмого скликання Деражненської сільської ради о 10.00 годині у приміщенні сільської ради в актовій залі сільської ради з наступним порядком денним:

1. Про організацію харчування у закладах загальної середньої освіти на 2023 р.
  2. Про організацію харчування у закладах дошкільної освіти на 2023 р.
  3. Про затвердження положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Деражненської сільської ради в новій редакції.
  4. Про затвердження цільової програми щодо забезпечення та захисту прав дітей на території Деражненської сільської ради на 2023-2024 роки.
  5. Про затвердження програми охорони навколишнього середовища на території Деражненської сільської ради на 2023 р.
  6. Про затвердження програми підтримки КНП «Деражненська районна лікарня» Деражненської сільської ради на 2023 р.
  7. Про внесення змін до програми соціального захисту населення Деражненської сільської ради на 2022-2024 роки.
  8. Про затвердження фінансового плану КНП «Деражненська районна лікарня» Деражненської сільської ради на 2023 р.
  9. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 р.
  10. Про затвердження переліку об¢єктів комунальної власності Деражненської сільської ради, які підлягають приватизації в 2023 році.
  11. Про затвердження умов оплати праці сільського голови Деражненської сільської ради на 2023 р.
  12. Про затвердження умов оплати праці секретаря Деражненської сільської ради на 2023 р.
  13. Про затвердження структури та штатного розпису апарату Деражненської сільської ради та місцевої пожежної.
  14. Про бюджет Деражненської територіальної громади на 2023 р.
  15. Земельні питання
  16. Різне.