Шановні користувачі та власники земельних ділянок

Дата: 24.10.2022 16:36

Фото без опису Сьогодні складний час для нашої країни та рідного міста. Війна робить виклик по всіх напрямках, не шкодуючи нікого і нічого. Розуміючи всі складнощі, задля перемоги над ворогом, ми як ніколи повинні бути згуртованими та відповідальними. За умови воєнного стану ми повинні сформувати резерви для фінансування освітніх та медичних закладів, продовжувати виконувати соціальні програми та забезпечувати життєдіяльність міста. Саме тому зараз вкрай необхідно вживати заходів для своєчасного наповнення місцевого бюджету.

Водночас нагадуємо, що плата за землю є одним із найважливіших джерел наповнення місцевого бюджету. Вона складається із традиційного земельного податку, який сплачують постійні користувачі та власники земельних ділянок, та орендної плати за користування земельними ділянками комунальної власності. Це значна підтримка для нашої громади, його захисників та незахищених верств населення.

Повідомлення (квитанції) можна отримати в землевпорядників за місцем розташування земельних ділянок:

• Деражненська с.р. с.Деражне, вул.Шевченка, 49 А
  • Постійненський старостат, адмінприміщення с.Постійне, вул.Незалежності, 10
  • Дюксинський старостат, адмінприміщення с.Дюксин, вул.Шкільна

Сплатити земельний податок можна в будь якому відділенні банку, Укрпошти або за допомогою мобільних додатків Ощадбанку та Приват24. Сподіваємось на вашу підтримку, розуміння та віримо у перемогу!