До уваги жителів Деражненської громади!!!

Дата: 20.10.2022 11:32

Фото без опису Прошу дослухатись до звернень Президента України, Уряду, голови Рівненської обласної військової адміністрації!  З 20-го жовтня переходимо до тотальної економії електроенергії!
Закликаємо мешканців Деражненської сільської ради максимально зменшити використання електроприладів протягом 20 жовтня  і надалі з 7:00 до 23:00, щоб українська енергосистема могла відновитися після терористичних ударів російських окупантів.
Просимо не вмикати сьогодні обігрівачі, праски, телевізори, мікрохвильовки, електрочайники, пральні машини, електроплити та інші прибори, що використовують електроенергію.
Представникам бізнесу наполегливо рекомендуємо вимкнути вуличне й внутрішнє освітлення, підсвітку прилавків і стендів, великогабаритні прилади, будівельні прилади тощо.
Слідкуйте за інформацією на офіційних джерелах. Дякуємо за розуміння!!!