Затвердження містобудівної документації

Дата: 29.09.2022 14:52

Фото без опису Розглянувши звернення ТзОВ «МСК «Сокіл» від 02.08.2022 року, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве  самоврядування в  Україні»,  ст.12  Земельного кодексу України, ст. 16, 17 та ст.6 «Прикінцевих положень» Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,

ст.10,12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р. № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», за погодженням  постійної  комісії  з  питань земельних відносин, житлово- комунального господарства, будівництва, благоустрою та природокористування, сесія сільської ради вирішила затвердити містобудівну документацію «Детальний план території земельних ділянок загальною площею 3,4418 га для будівництва та обслуговування об¢єктів рекреаційного призначення (для обслуговування адміністративних та господарських будівель) за межами населених пунктів на території Деражненської сільської ради Рівненського району (Костопільського району) розроблену ФОП Назаренко К.Ю. Ар.19-Ка.149-ПЗ.

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» повідомляємо Вас про затвердження документу державного планування «Детальний план території земельних ділянок загальною площею 3,4418 га для будівництва та обслуговування об¢єктів рекреаційного призначення (для обслуговування адміністративних та господарських будівель) за межами населених пунктів на території Деражненської сільської ради Рівненського району (Костопільського району)” рішенням сесії Деражненської сільської ради №522 від 27 вересня 2022 р. «Про затвердження детального плану території земельних ділянок  ТзОВ «МСК «Сокіл» за межами населених пунктів на території Деражненської сільської ради»

Детальніше інформація за наступними посиланнями:

Заходи моніторингу

Протокол СЕО