До місцевих бюджетів Рівненщини перераховано 4,6 млрд гривень

Дата: 03.08.2022 11:00

Протягом січня-липня 2022 року до місцевих бюджетів Рівненської області платники податків сплатили 4  млрд 667 млн грн. Ця сума перерахованих податків  на 818 млн грн, або 21,3% більша, ніж за аналогічний період 2021 року.

Традиційно, основними податками, сплата яких найбільше вплинула на дохідну частину бюджету, протягом семи місяців 2022 року є: податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок та плата за землю. Ці три податки становлять 94% від загальних податкових надходжень до місцевих бюджетів області.

Дякуємо платникам податків за сумлінну сплату податків!