В Деражненську громаду завітали колеги з Польщі

Дата: 30.07.2022 17:31

Фото без опису Минулої неділі в Деражненську громаду завітала делегація Гміни Видміни Республіки Польща Gmina Wydminy.

Двохденне перебування виявилося дуже насиченим і наповнене робочими зустрічами. Польські колеги прибули ознайомитися та обговорити перспективи подальшої співпраці між нашими громадами та надали волонтерську допомогу. Під час ознайомчої екскурсії вуйт Радослав Круль Radoslaw Król та волонтер Томаш Мікієвіч Tomasz Mikiewicz оглянули освітні заклади, ознайомилися з підготовчими роботами до нового навчального року, а також по підготовці укриття для учнів та умови їхнього перебування. Обговорили умови та етапи реалізації спільного проєкту «RAZEM V GORY» «РАЗОМ В ГОРИ», який буде реалізовуватися в вересні місяці в м.Закопене (Республіка Польща) для наших старшокласників. Крім того для Постійненського ліцею було передано бензиновий електрогенератор. В ході робочої зустрічі також оглянули приміщення пожежної станції місцевої пожежної  команди в с.Дюксин та пожежну частину в с.Деражне. Дякуємо колегам, що змогли до нас завітати в такий тяжкий для нас час.

Велика подяка нашим друзям з Республіки Польща за допомогу та турботу! З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!!!