На Рівненщині до місцевих скарбниць надійшло майже 230 млн грн земельної плати

Дата: 19.07.2022 11:33

З початку цього року до місцевих бюджетів Рівненської області надійшло 229,9 млн грн плати за землю. Понад 92 відсотки земельної плати – внесок юридичних осіб,  вони перерахували з початку року 210,9 млн грн даного платежу. Фізособи поповнили скарбниці місцевих громад, сплативши за землю 19 млн гривень.

У Головному управлінні ДПС у Рівненській області зазначають, що динаміка сплати податків, що зараховуються до місцевих бюджетів, значною мірою залежить від активної позиції лідерів громад, які повинні заохочувати всіх суб’єктів господарювання та громадяни виконувати свої податкові зобов’язання.

Адже легальна підприємницька діяльність, впорядкування земельних відносин з усіма землекористувачами та власниками земельних угідь і пильний контроль за податковою дисципліною тих, хто використовує землю задля комерційного зиску, – передумови бюджетного успіху громад.