ВІДНОВЛЕНО РОБОТУ РЕЄСТРУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 22.07.2022 13:59

З 1 грудня 2021 року довідка про реєстрацію місця проживання особи (додаток 13) втратила чинність, підтвердженням зареєстрованого місця проживання є витяг з реєстру територіальної громади.

Проте Міністерство цифрової трансформації спільно з Державною міграційною службою реалізували послугу отримання витягу з реєстру територіальної громади (РТГ) на порталі Дія.

Витяг містить наявну у відомчій інформаційній системі ДМС інформацію про особу, адресу та дату задекларованого/зареєстрованого місця її проживання (перебування) або адресу та дату зняття з задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування), або відомості про скасування декларування/реєстрації/зняття з задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування).

Крім того, на сформований витяг автоматично наноситься унікальний електронний ідентифікатор (QR-код). За його допомогою громадяни зможуть пред’явити витяг під час отримання адміністративних чи соціальних послуг – інформацію можна буде зчитати та перевірити спеціальними технічними засобами шляхом отримання даних із відомчої інформаційної системи ДМС.

Витяг формується відповідно до даних реєстрів територіальних громад станом на 23 лютого 2022 року.

Отже, як отримати витяг на порталі Дія (Увага! На порталі Дія, а не в додатку Дія у смартфоні):

1. Авторизуйтеся на порталі Дія.
  2. Оберіть послугу Витяг з реєстру територіальної громади.
  3. Натисніть Отримати Витяг.

Електронний документ можна завантажити на порталі та зберегти на смартфоні чи зручному для вас носії, щоб мати завжди під рукою.