Увага!!! Небезпечна хвороба СКАЗ!!!

Дата: 30.05.2022 18:25

Фото без опису Керуючись  підпунктом 6 пункту а частини 1 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 48 Закону України «Про ветеринарну медицину», Інструкцією «Про заходи щодо боротьбі зі сказом тварин»  від 15.03.1994 року №5, розглянувши рішення 11 Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Рівненській районної державної адміністрації «Про введення карантинних обмежень та затвердження плану комплексних заходів по ліквідації вогнища сказу в с.Деражне, в оточуючих населених пунктах, польових та лісових масивах, які входять в загрозливу зону» :

1. Оголосити неблагополучний пункт по сказу с.Деражне Деражненської сільської ради в таких межах:

- на схід до автошляху Т1817 до с.Бичаль

- на захід, лісові та польові мисливські угіддя Цуманського лісництва Волинської області

- на північ, лісові та польові мисливські угіддя ТзОВ «Барс»

- на південь, лісові та польові мисливські угіддя ТзОВ «Барс»

2.Затвердити план заходів щодо запобігання виникнення захворювання тварин на сказ на території Деражненської сільської ради (додаток 1).

3. Старшому дільничному офіцеру поліції Костопільського РВ УМВС Кривчуку В.О., спільно з представниками Костопільського відділення ДУ «Рівненський ОЦКПХ МОЗ України Нисевич І.М., Костопільського управління ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській обл. Вєтров В.С. та завідувача Деражненською ветлікарнею Дубровику В.С. проводити рейди перевірки дотримання вимог карантиних заходів.