Владислав ГРАБОВИЙ: Завдяки патріотизму та відповідальності жителів Рівненщини до зведеного бюджету надійшло 3 мільярди гривень

Дата: 07.04.2022 09:30

У Головному управлінні ДПС у Рівненській області повідомляють, що за три місяці поточного року  зведений бюджет країни  отримав 3 мільярд 10 мільйонів гривень податків і зборів, що на 185 млн грн. перевищує минулорічні надходження.

Так, до державного бюджету країни надійшло 1 млрд 240 млн гривень, місцеві громади відповідно отримали  1 млрд 760 млн гривень.

Звертаючись до платників податків Рівненщини очільник податкової служби області Владислав Грабовий подякував всім, хто, не дивлячись на ситуацію в країні, продовжує виконувати свій конституційний обов’язок і сплачує податки.

Особлива подяка тим, хто має можливість і сплачує податки до бюджету наперед. Саме завдяки  зусиллям таких платників податків підтримується економіка, Армія і Держава!

Дякую всім за розуміння та підтримку!

Разом ми – сила!

І тільки разом ми переможемо!

Слава Україні!