Жителі Рівненщини самостійно задекларували понад 444 млн гривень доходів

Дата: 11.05.2022 09:24

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Надія Друзюк, станом на 01.05 2022 року жителі краю  подали 1836 декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу склала близько 445 млн гривень. За поданими деклараціями узгоджено до сплати в бюджет майже 12,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб та понад 1,6 млн грн військового збору.

Також 437 громадян задекларували право на податкову знижку задля повернення частини податку на доходи фізичних осіб, утриманого із заробітної плати. Сума ПДФО, визначена такими платниками до повернення,  1,4 тис гривень.

З детальною інформацію щодо декларування доходів, отриманих у 2021 році, можна ознайомитися за посиланням: https://tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2022/.