Фінансовий внесок Рівненщини у перемогу України - майже 4 мільярди гривень сплачених податків

Дата: 03.05.2022 09:08

За оперативними даними у січні – квітні 2022 року надходження податків до зведеного бюджету за платежами, що контролюються ГУ ДПС у Рівненській області, склали 3,9 млрд гривень, про це повідомив керівник податкової служби області Владислав Грабовий.

Із зазначеної суми до державного бюджету надійшло 1,6 млрд грн, до місцевих бюджетів –2,3 млрд гривень.

Надходження до зведеного бюджету зросли порівняно з відповідним періодом  2021 року. Так, приріст складає 260,2 млн грн (+7 відс.).

Владислав Грабовий зазначив, що сьогодні, як ніколи, держава потребує наших податків -   це, насамперед, безпека, оборона, перемога. Не кажучи вже про вкрай необхідну соціальну підтримку громадян, які  залишилися без їжі, одягу та даху над головою. В таких умовах роль бізнесу є неоціненною в наближенні  перемоги та полегшенні повоєнного відновлення України.

Адже фінансова стійкість громад є основою стійкості держави, закликаємо малий та середній бізнес Рівненщини відновлювати роботу, платити податки та давати країні ресурс для продовження оборони.