Рівненщина: понад 128 млн гривень сплачено військового збору на підтримку Збройних сил України

Дата: 08.04.2022 11:35

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що  за січень -  березень 2022 року платники податків  краю сплатили до державного бюджету 128,7 млн грн військового збору, що на 14,2 млн грн. перевищує надходження відповідного року.

За словами керівника податкової служби області Владислава Грабового, сьогодні, в умовах воєнного стану, коли на території України тривають активні військові дії, платники Рівненської області працюють в тилу і докладають максимум зусиль у зміцненні обороноздатності України.

Адже своєчасна сплата податків та підтримка бізнесу – це той вклад, який ми можемо і повинні зробити задля підтримки фінансової стабільності нашої країни в умовах війни, підтримки Збройних сил України, а відтак – наближення перемоги над ворогом.

Разом ми - сила!

Разом переможемо!