Кожна гривня сплачених податків - наближає нашу Перемогу

Дата: 12.04.2022 08:25

Головне управління ДПС у Рівненській області звертається до всіх платників податків.

В ці нелегкі дні для нашої держави, кожен має пам’ятати, що під час війни сплата податків - це один із самих патріотичних вчинків, оскільки фінансове забезпечення функціонування армії значною мірою обумовлені надходженнями усіх видів  податків.

Разом ми - сила!

Разом переможемо!

Слава Україні!

Внесок представників малого бізнесу Рівненщини в економіку краю - понад 257 млн грн єдиного податку

Як повідомили у Головному  управлінні ДПС у Рівненській області, за перший квартал поточного року малий бізнес Рівненщини сплатив до бюджетів територіальних громад   257,5 млн грн єдиного податку. Приріст до аналогічного періоду минулого року склав 45,9 млн грн, або плюс 22 відсотки.

Значна частина сплаченого єдиного податку, а це 201 млн грн.  – внесок фізичних осіб, які обрали спрощену систему оподаткування.

Юрособи, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили впродовж трьох місяців цього року 36,0 млн грн єдиного податку. Сільськогосподарські товаровиробники, а це четверта група спрощенців, сплатили у 1 кварталі  2022 року 20,4 млн грн єдиного податку.

В податковій службі області висловлюють щиру подяку  платникам, які своєчасно виконують свої податкові зобов’язання, адже у важкий період протидії загарбникам держава потребує відповідальності та сумління  кожного з тим, щоб мати фінансові можливості для захисту свого суверенітету та незалежності.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX”