Низький уклін Вам!!!

Дата: 29.03.2022 13:22

Є ангели небесні, а є земні, із живої плоті і духу. Вони мужньо, нескорено, невтомно захищають рідну матінку Україну! Це наші воїни ЗСУ, що стримують навалу агресора на передовій. Це воїни, що входять до складу підрозділів територіальної оборони ЗСУ, що боронять рідні міста. Це воїни добровольчих формувань територіальних громад, що тут на місцях знешкоджують диверсантів та охороняють рідні села.

НИЗЬКИЙ УКЛІН ВАМ ДОРОГІ НАШІ!

Ось уже триває 34-день героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Відірвавшись від рідного дому, від найдорожчих серцю людей, ви, справжні сини , що впевнено і зважено зробили свій вибір -

ЗАХИЩАТИ УКРАЇНУ! БОРОНИТИ ЇЇ ДО ОСТАННЬОЇ КРАПЛІ КРОВІ! Не сховались у безпечному місці, не злякались ненависного ворога, не зрадили свій народ.

Знайте, ми молимось за Вас, щоденно, кожну хвилину. Ви наша надія, опора, наші ангели охоронці.

І прийде час - скінчиться війна, і повернетесь ви додому.

І зігріє Вас усмішка, дитячих оченят, а мамине тепло огорне ваше серце, і буде МИР, і буде СЛАВА, і буде ПЕРЕМОГА!

Повертайтеся живими!

Рідний край, рідна Деражненщина, чекає ВАС!