Заборона ходити до лісу!

Дата: 24.03.2022 13:31

Фото без описуЗ 24 березня та впродовж дії воєнного стану на Рівненщині заборонили відвідування лісів. Рішення прийняли для того, щоб мінімізувати кількість пожеж у лісі. Раніше такі ж заборони були прийняті на Хмельниччині, а також у двох районах Волині.

Відповідний наказ підписав начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль, повідомляють на сайті відомства.

«Заборонити відвідування лісів населенням і в’їзд до лісів Рівненської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки, за винятком ЗСУ, ДПСУ, Держслужби транспорту, Держспецзв’язку, Нацгвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, МВС, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та тих, що використовуються для лісогосподарської мети, у період воєнного стану», – йдеться в наказі.