На період дії воєнного стану благодійність звільнена від обліку та звітування

Дата: 14.03.2022 12:48

У Головному управлінні ДПС у Рівненській області, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 05.03.2022 № 202 «Деякі питання отримання, використання, обліку та звітності благодійної допомоги», яка набрала чинності 6 березня 2022 року в умовах воєнного стану не поширюються встановлені законодавством вимоги щодо отримання, використання, обліку та звітності  благодійної допомоги від юридичних осіб та фізичних осіб – резидентів і нерезидентів. Підставою для цього є Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та Указу Президента України від 24.02.2022 №64.

Отже, благодійні організації та фонди, які збирають кошти для постраждалих під час бойових дій, звільняються від ведення обліку таких коштів та звітування про них за загальним правилом.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX”