Чи застосовуються РРО підприємствами споживчої кооперації при здійсненні діяльності на території села, селища та сільськогосподарськими товаровиробниками, які використовують продукцію власного виробництва?

Дата: 18.02.2022 12:08

Підприємства споживчої кооперації при здійсненні діяльності на території села, селища та сільськогосподарські товаровиробники, які використовують продукцію власного виробництва, мають право здійснювати розрахунки без застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмних РРО (далі – ПРРО) з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій за умови, що граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів кожного структурного (відокремленого) підрозділу (пункту продажу товарів) таких підприємств ???????не перевищуватиме 250 тис. гривень.

У разі перевищення зазначеного розміру суб’єкт господарювання зобов’язаний в місячний термін з дати перевищення річного обсягу розрахункових операцій зареєструвати РРО та/або ПРРО та проводити розрахунки із застосовуванням РРО та/або ПРРО.