03 грудня відбудеться позачергове засідання депутатів Деражненської сільської ради

Дата: 30.11.2021 17:18

Відповідно до ст.42  Закону України «Про місцеве самоврядування»  в зв’язку з виробничою необхідністю, відповідно до пункту 8 частини 4 ст.  42, та частини 7 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи Деражненської сільської ради:

1. Скликати 03 грудня 2021 року дванадцяту позачергову сесію Деражненської сільської ради восьмого скликання.

2. Провести засідання дванадцятої позачергової сесії восьмого скликання Деражненської сільської ради о 10.00 годині у приміщенні сільської ради в актовій залі сільської ради з наступним порядком денним:

1.Про  внесення змін до бюджету Деражненської сільської ради.

2. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

3.Про прийняття шлюза- регулятора РТС 200-200-2 на МК ПК 130+40 осушувальної системи Деражне – Постійне із державної у комунальну власність Деражненської сільської ради.

4. Про надання згоди на передачу клубу в с.Суськ із комунальної власності Деражненської сільської ради у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.

5. Про затвердження планів регуляторної діяльності Деражненської сільської ради на 2022 рік.

6.Різне

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                             Олександр ЛУКАШЕЦЬ

З проєктами рішення можна ознайомитися за наступним посиланням https://derazhnenska-gromada.gov.ua/proekti-rishen-sesii-derazhnenskoi-silskoi-radi-15-58-04-29-04-2021/