ДЯКУЄМО ЗА ДОРОГУ!

Дата: 29.07.2021 10:09

На початку року від Деражненської сільської ради  було адресовано звернення до голови Рівненської обласної ради Сергія Кондрачука, який в свою чергу звернувся до голови Волинської  обласної ради Григорія Недопада щодо вкрай незадовільного стану дороги загального користування місцевого значення О 030537  межа Рівненської області (на Деражне)- 030533 - межа Рівненської області (на Клевань) км 0+000 – км 4+400 Волинської області, адже даний проміжок дороги є аварійно небезпечним, за останні декілька років трапилася значна кількість дорожньо-транспортних пригод з потерпілими, деякі з них закінчились летальними випадками. Вищезазначена дорога являється дуже важливою для мешканців північно-західної частини Рівненської області, так як є основним шляхом сполучення з м. Рівне та м. Луцьк та є невід’ємною частиною траси Т -18-17.  До вирішення даної проблеми долучилися і депутати обласної ради Руслан Потапчук та Ігор Ясенюк, які дотримали слово і вирішили суттєву проблему. Безмежно вдячні усім за сприяння у вирішенні людських проблем, за небайдужість і порозуміння, надіємося на подальшу співпрацю у майбутній розбудові нашої держави.