День пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2021 16:21

Фото без опису 8 та 9 Травня це – особливо сумні дні. День Перемоги над нацизмом, День пам'яті та примирення, він, завжди буде для нас уособленням миру, непохитної стійкості та великої сили духу нашого народу.

У цей день, ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.

Cвята пам’ять про Другу світову війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.

У цей день схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях - тих, чиє життя забрала війна, хто після Перемоги помер від ран, хто не дожив свого віку, не долюбив, так і не побачив своїх ненароджених дітей.

Вічна їм ,світла пам’ять. Минуть віки, але людство завжди пам’ятатиме героїв і вдячно славитиме їх великий подвиг.

Земний уклін вам, дорогі ветерани, учасники Другої світової війни за мужність, стійкість, відвагу! Фото без опису

Вельмишановні земляки в цей День, бажаємо Вам упевненості в майбутньому, здоров’я, благополуччя, наснаги, добра та оптимізму якнайбільше радісних, щасливих днів. Нехай скоріше закінчиться війна на Сході нашої держави. Нехай запанує мир на нашій рідній землі, на нашій рідній Україні.

З повагою голова Деражненської територіальної громади Олександр Лукашець, виконавчий комітет

Деражненської сільської ради.