Деражненська громада покращує співпрацю з Костопільською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості

Дата: 15.04.2021 15:40

Деражненська громада розробила спільні заходи щодо реалізації співпраці у сфері зайнятості населення з Костопільською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості. Ці заходи сприятимуть підвищенню рівня зайнятості жителів громади, їх мотивації до офіційної продуктивної праці, економічного розвитку територій, наближенню соціальних послуг до громадян.

Сльський голова Лукашець О.М. та директор Костопільської філії Рівненського ОЦЗ Харченко В.І.  визначили відповідальних осіб за реалізацію співпраці: зі сторони сільської ради - заступник сільського голови Мокляк В.В., з другої сторони заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Мартинюка І.П.

Крім того домовилися проводити щомісячні зустрічі щодо вивчення перспектив розвитку ринку праці громади, створення нових робочих місць, у тому числі за рахунок інфраструктурних та інвестиційних проєктів, залучати ресурси громади та служби ценру зайнятості для розвитку підприємницької діяльності.

Державна служба зайнятості пропонує на партнерських умовах скористатися наступними послугами:

- вивчення потреб роботодавця та надання допомоги щоло укомплектування підприємств персоналом

-професійне наавчання безробітних на замовлення роботодавців для конкретнихробочих місць у навчальних закладах, Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України, безпосередньо на виробництві

- задоволення потреб роботодавців у тимчасових працівниках (організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру)

- стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць шляхом компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальноробов"язкове державне соціальне страхування

- компенсація витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутнішньо переміщених осіб

- здійснення комплексуспеціальних заходів у ситуації запланованого вивільнення працівників

- надання допомоги по частковому безробіттю, в тому числі на період карантину

- профілактичні заходи, спрямовані на запобігання настанню страхових випадків

- інформаційно та консультативні послуги, повязані з впроваджденням певних норм законодавства про працю і зайнятість