У закладах освіти стартує новий навчальний рік!

Дата: 01.09.2020 08:49

Шановні мешканці Деражненської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання із вересневим святом першого дзвоника – Днем Знань! Це єдине свято, яке одночасно є особистим для кожного і загальним для всіх, хто вчить та навчається, адже саме з нього починається дорога в майбутнє до нових звершень та самостійного життя.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану праю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє. Здоров’я вам, шановні педагоги, благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних учнів.

Сьогодні вся Україна, цілий світ переживають вкрай складну епідемію коронавірусу, яка змінила повсякденне життя кожного. Її подолання – це серйозний виклик усім нам і особливо, для наших першокласників. Не менш важливим це є і для майбутніх випускників, яким зовсім скоро доведеться іти у доросле життя та обирати свою професійну стежину.

Багато вже зроблено, проте ми не зупиняємося на досягнутому. Тож нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх розпочатих справ.

З повагою сільський голова

Олександр ПУСТОВІТ