ЦНАП - це покращення якості надання адміністративних послуг для населення.

Дата: 11.03.2020 14:51

Важливим є не лише створення ЦНАП, а й правильне інформування населення про планомірну діяльність місцевої влади в даному напрямку, адже запорукою успіху є якісна комунікація з громадою, визначення цільових аудиторій, формулювання ключових повідомлень та їх передача по перевірених каналах зв`язку.

Деражненська об’єднана територіальна громада, учасниця другого раунду Програми «U-LEAD з Європою»: створення ЦНАП, будує добрий фундамент для надання якісних адміністративних послуг населенню, адже включає в роботу з інформування не лише працвників апарату, а й депутатів, членів виконавчого комітету, а також зацікавлену громадськість, лідерів думок. Поділилася з досвідом з мешканцями громади регіональний спеціаліст Програми «U-LEAD з Європою» - Вікторія Костюк.