Інформаційне повідомлення про приватизацію об'єкта малої приватизації

Дата: 23.11.2018 16:55

Інформаційне повідомлення про приватизацію об'єкта малої приватизації - об'єкта незавершеного будівництва Станції технічного обслуговування автомобілів за адресою вул. Набережна, 43 с.Деражне Костопіль ського району Рівненської області.

Інформація про об’єкт приватизації:

Найменування об'єкта приватизації: об’єкт незавершеного будівництва – Станція технічного обслуговування автомобілів нежитлові будівлі літ. «А-1», літ «а» та «а1» (далі - об'єкт приватизації).

Місцезнаходження об'єкта: 35053, Рівненська область Костопільський район с. Деражне вул. Набережна, 43.

Найменування балансоутримувача:                                               балансоутримувач - Деражненська сільська рада.

Відомості про об’єкт приватизації та про земельну ділянку, на якій розташований об'єкт:                                                                               Незавершені будівництвом :                                                                                    - будівля Станція ТО автомобілів літ. "А1" площею 301,3 м.кв.;                         - прибудова літ. "а", площею 139,8 м.кв. ;                                                               - прибудова літ. «а1»  площею 77,7 м.кв .

Рівень будівельної готовності об'єкта складає 49%.

Роботи з консервації об'єкта не виконувались.

Площа земельної ділянки - 0,0746 га;                                                  кадастровий номер:  5623481601:01:001:0437.                                        Категорія земель: землі запасу житлової та громадської забудови.         Цільове призначення земельної ділянки: 16.00 Землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам).

Об'єкт зареєстровано за територіальною громадою с.Деражне Костопільського району Рівненської області в особі Деражненської сільської ради (реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 1547372056234, дата реєстрації 04.05.2018.

Дата проведення аукціону – 20.12.2018,  початок аукціону - 11.00 год.

Стартова ціна становить 19831,24 грн без ПДВ