Костопільський район, Рівненська область

Проекти

Реконструкція вуличного освітлення в с. Суськ Костопільського району Рівненської області

Реконструкція вуличного освітлення в с.Дюксин Костопільського району Рівненської області

Проектна заявка Капітальний ремонт будівлі Деражненської сільської ради (даху, мощення, утеплення фасадів, влаштування пандусу, відмостки) в с. Деражне на вул. Шевченка, 49а  Костопільського району Рівненської області (в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації)

Проектна заявка Капітальний ремонт даху 2-поверхової будівлі головного корпусу Постійненської ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Постійне на вул.Незалежності,10 Костопільського району Рівненської області (в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації)

Реконструкція котельні з влаштуванням зовнішніх теплових мереж в с. Деражне на вул. Шевченка, 43а Костопільського району Рівненської області (в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації)

Проектна заявка «Капітальний ремонт будівлі поліклініки (даху, заміна вікон та дверей) Деражненської районної лікарні Костопільської районної ради  Рівненської області по вул.Мартинюка,37 в с.Деражне Костопільського району Рівненської області»

Проектна заявка «Виготовлення проектної документації за проектом «Реконструкція вуличного освітлення в с.Жильжа Костопільського району Рівненської області»

Проектна заявка «Виготовлення проектної документації за проектом «Реконструкція вуличного освітлення в с.Соломка Костопільського району Рівненської області»

Перелік проектів, що реалізовувалися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2017 році в Деражненській об’єднаній територіальній громаді

Завдяки об’єднанню,  Деражненська громада у 2017 році отримала субвенцію з Державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних  територіальних громад у сумі  4397,700 тис. грн.. Завдяки проведеній клопіткій роботі працівників виконавчого апарату, а це – планування заходів, розробка проектних заявок, їх погодження у Міністерстві регіонального розвитку, виготовлення проектно-кошторисної документації, нам вдалося реалізувати наступні проекти:

-  реконструкція вуличного освітлення  с. Дюксин на суму 181,874 тис. грн.;

-  реконструкція вуличного освітлення  с. Суськ на суму 169,985 тис. грн.;

- капітальний ремонт будівлі поліклініки (даху, заміна вікон та дверей) Деражненської районної лікарні Костопільської районної ради Рівненської області по вул.Мартинюка, 37 в с.Деражне Костопільського району Рівненської області» на суму 983,99 тис. грн.;

- реконструкція котельні з влаштуванням зовнішніх теплових мереж в с.Деражне на вул.Шевченка, 43а Костопільського району Рівненської області (в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації) на суму 1244,087 тис.грн. За цим проектом у шкільній котельні було встановлено твердопаливний котел, за рахунок якого буде здійснюватися теплопостачання приміщень школи, шкільної майстерні, підліткового клубу та адміністративного приміщення сільської ради. Передбачається економія коштів на опалення приблизно в сумі 50-60 тис. грн. в місяць.

- капітальний ремонт будівлі Деражненської сільської ради (даху,мощення,утеплення фасадів, влаштування пандусу, відмостки) в с.Деражне на вул.Шевченка, 49А Костопільського району Рівненської області(в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації) на суму 1374,14704 тис.грн.;

- виготовлено проектно-кошторисну документацію за проектом «Капітальний ремонт даху 2-поверхової будівлі головного корпусу Постійненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Деражненської сільської ради  Костопільського району Рівненської області в с. Постійне на вул.Незалежності,10» (44,422 тис.грн.), капітальний ремонт даху кошторисною вартістю 1262,972 тис. грн планується завершити у 2018 році, для цього уже підготовлена уся необхідна документація та отримано дозвіл на початок будівельних робіт;

- виготовлено проектно-кошторисну документацію за проектом «Капітальний ремонт даху Деражненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Деражненської сільської ради Костопільського району Рівненської області в с.Деражне на вул.Шевченка,43а в сумі 45,620 тис.грн.;.

- виготовлено проектно-кошторисну документацію за проектом реконструкція вуличного освітлення  с. Жильжа (5,707 тис.грн);

- виготовлено проектно-кошторисну документацію за проектом реконструкція вуличного освітлення  с. Соломка (4,141 тис.грн).