Деражненська громада
Костопільський район, Рівненська область

Коротко про нас

Коротко про відділ освіти:

Відділ освіти Деражненської  сільської ради cтворений у 27 червня 2017 року як виконавчий орган Деражненської сільської ради  Костопільського району Рівненської області.

Відділ освіти є підзвітним і підконтрольним сільській раді, підпорядковується її виконавчому комітету, селишному голові та його заступнику. З питань здійснення делегованих повноважень підконтрольний відповідним органам виконавчої влади.

У своїй діяльності відділ освіти Деражненської сільської ради керується:

Мета відділу:Створення умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина через систему багатопрофільної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, забезпечення доступності, безоплатності та обов'язковості освіти для всіх, хто її потребує, формування якісного інформаційно-освітнього простору, надання населенню якісних послуг в сферу освіти шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм, через мережу комунальних підприємств, установ і закладів для задоволення потреб та інтересів територіальної громади.

НАШІ КОНТАКТИ:
Відділ освіти Деражненської сільської ради
35053 Рівненська область
Костопільський район                                                                                                                                                 село Деражне ,вул.Шевченка 49а                                                                                                                                                e-mail: dervidos@ukr.net