A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Деражненська громада
Костопільський район, Рівненська область

Новини

 

         

Серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Деражненської  сільської ради

Дата: 28.08.2019 10:00

  

 

      28 серпня 2019 року відбулась серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Деражненської  сільської ради. Тема: «Про підсумки розвитку освіти Деражненської сільської ради   у 2018/2019  навчальному році, завдання на 2019/2020 навчальний рік в умовах запровадження концепції Нової української школи.   

   Серед запрошених гостей –  сільський голова   Пустовіт Олександр Михайлович , секретар сільської ради  Чернецька  Галина Романівна  .

     З початком нового навчального року присутніх привітали вчителі та вихованці Деражненської дитячої музичної школи. З вітальним словом до педагогів звернувся сільський голова  Олександр Пустовіт. У виступі  в.о. начальника відділу освіти були підведені підсумки роботи галузі освіти  Деражненської  сільської ради у 2018-2019 н.р. та окреслені пріоритетні завдання на шляху творення Нової української школи в новому навчальному році.

      Гарним фіналом конференції стало нагородження кращих педагогічних працівників за підсумками минулого навчального року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Огляд готовності закладів освіти Деражненської сільської ради .

 

Відповідно до затвердженого графіка проведення  огляду стану готовності закладів освіти Деражненської сільської ради   до роботи в 2019/2020 навчальному році  23 та 27  серпня 2019 року  розпочала свою роботу комісія. У ці  дені  відвідано 5 закладів загальної середньої освіти та 3 заклади  дошкільної освіти. Під  час  огляду  виявлено,  що  у   закладах   виконана   значна  робота  по  проведенню  поточних  ремонтних  робіт,  запровадженню  енергозберігаючих  технологій,   естетичному оформленню  навчальних  кабінетів,   придбанню  нових  меблів,  оргтехніки,  мультимедійної  техніки, поповненню  кабінетів  та  груп  новими  дидактичними  матеріалами,  розробками  уроків  та  навчальних  занять,  електронними  посібниками,  наочним  матеріалом.

                                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Серпнева конференція.

30 серпня представники освітянської галузі Дережненської ОТГ зібралися на своїй першій серпневій педагогічній конференції. З початком нового навчального року присутніх привітали вчителі та вихованці Деражненської дитячої музичної школи. З вітальним словом до педагогів звернувся сільський голова  Олександр Пустовіт. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Микола Романюк виступив з доповіддю ,  в якій   підбив підсумки розвитку  галузі освіти сільської ради у 2017-2018  навчальному році, наголосив на досягненнях та визначив основні завдання на 2018/2019 навчальний рік. В обговоренні  доповіді взяли участь директор Деражненської ЗОШ Ι –ΙΙΙ ступенів Наталія Бойко та вчитель початкових класів Дюксинської ЗОШ Ι –ΙΙΙ ступенів ім. Н.А.Хасевича Зоя Ляшук. Підсумком роботи педагогічної конференції стало ухвалення рекомендацій та нагородження грамотами  відділу освіти, культури , молоді та спорту Деражненської сільради за досягнуті успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління  кращих працівників освіти сільської ради.  

Зібратися   разом  –  це  початок.

Залишитися разом – це прогрес.

Працювати   разом   –   це  успіх.

Успіху Вам, шановні педагоги,  натхнення,  позитиву та оптимізму у Вашій благородній місії!

 

 

 

 

                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                       Огляд готовності закладів освіти.

27  серпня  здійснено виїзди комісії з огляду готовності закладів освіти Деражненської ОТГ до роботи в 2018/2019 навчальному році  відбувся в Жильжанська ЗОШ,Дюксинська ЗОШ,Дюксинський ДНЗ”Струмочок” Деражненська ЗОШ,Деражненський ДНЗ”Пролісок”,Бичальська ЗОШ,Постійненська ЗОШ,Постійненський ДНЗ”Малятко”  .  

   Слід зазначити, що за рахунок державного та місцевого  бюджетів для цих закладів придбано учнівські меблі для початкової школи , мультимедійний комплекс, телевізори, пристрої для друкування, сканування та ламінування. Замінена покрівля в Постійненській ЗОШ І-ІІІ ступенів,утеплений фасад Дюксинського ДНЗ ,реконструкції систем опалення  у Деражненській ЗОШ.

Члени комісії відзначили, що творчий підхід та щире вболівання педагогічних колективів  за справу відчувається всюди. Окрім сучасного оснащення, у кожному класі своє оригінальне оформлення. Навіть коридори вирішені в різноманітній кольоровій гамі. В таких умовах дітям буде не тільки цікаво вчитися, а й  приємно просто перебувати.

 

 

 

 

 

                                                                                     

 

 

                                                                     

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                        Веселі старти

01 червня 2018 року у Деражненському дошкільному навчальному закладі «Пролісок» було проведено «Веселі старти» до Дня захисту дітей. У заході брали участь 67 дітей. На святі було задіяно  67 дошкільників  усіх вікових груп. Змагання «Подаруй промінчик сонечку», «Букет літа», «Перетягнемо канат», «Кенгуру», «Стрибки в мішках», «З купинки на купинки», «Перенеси кульку» показали гарний фізичний розвиток малят, принесли задоволення малечі. Після кожної естафети на малят чекали веселі народні пісні, ігри, танці. А малюнки  на асфальті продемонстрували  прагнення малят жити під мирним небом.    

                                                              Здорові діти – нація здорова,

                                                                Багата Україна і чудова !

 

                                

                                     

                          

 

 

 

 

 

 

 

 

11 травня 2018 року на базі Деражненської ОТГ , за ініціативи депутата обласної ради Потапчука Р.В. відбулось виїзне засідання бюджетної комісії депутатів Рівненської обласної ради. У роботі засідання взяли участь керівники бюджетних установ об’єднаної громади, члени виконкому та окремі депутати . З інформації, яку озвучив голова об’єднаної громади О.М.Пустовіт, члени бюджетної комісії мали змогу ознайомитись з успіхами і проблемами громади.

      В ході засідання обговорювались питання освіти та медицини як у громаді так і  вцілому. Депутати обласної ради мали можливість ознайомитись із станом доріг громади, а також розглянути інші важливі питання щодо діяльності громади.

     В ході засідання, члени бюджетної комісії відвідали заклади, на ремонт яких виділялись кошти з обласного бюджету, а саме: Бичальську ЗОШ І-ІІ ступенів та Дюксинський ДНЗ «Струмочок». Вихованці та працівники дитячого садка щиро подякували за турботу у виділенні коштів, результатом яких стало налагодження температурного режиму у закладі.  Особливі слова подяки були адресовані депутатам обласної ради Потапчуку Р.В. та Гордійчук Д.Ю. за їх небайдуже ставлення до проблем громади .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30 березня на базі Дюксинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Н.А.Хасевича відбулося засідання методичної ради закладів освіти Деражненської ОТГ.

На засіданні методичної ради було розглянуто наступні питання:

  1. Сертифікація вчителів: сучасне і майбутнє.
  2. Аналіз атестації педагогічних працівників у 2017-2018 н.р.
  3. Узагальнення графіка підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2019 рік.
  4. Обдарована дитина: реалізація творчого потенціалу учня. Підсумки Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін та учнівських конкурсів.
  5. Про підготовку до ДПА, участь в ЗНО.

В цілому, засідання відбулося у формі конструктивного діалогу, в основі якого покладено новий Закон України «Про освіту».

 

28 березня 2018 року на базі Деражненської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулося засідання  методичного об’єднання практичних психологів, яке підготувала і провела керівник методичного об’єднання  психологічної служби Деражненської сільської ради  Очко Н.П., на тему  «Психологічний супровід формування компетентностей сучасного педагога  в Новій українській школі».  Пріоритетними питаннями були:

1 Професійна компетентність педагога як необхідна умова ефективності процесу навчання.

2  Розвиток психологічної компетентності як вагомої складової професійної діяльності педагога .

3  Модель сучасного педагога як конкурентоспроможного фахівця.

Протягом засідання практичні психологи виступали з доповідями (Столярчук О.Л. Дюксинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Н. А. Хасевича, Юхимець Т.В. Постійненська  ЗОШ І-ІІІ ступенів  )доповнюючи їх цікавими та змістовними презентаціями, презентували власний досвід роботи з означених тем, ділилися порадами. Обговорювалися проблемні питання, що виникають в сучасному учительському середовищі.

В практичній частині засідання були проаналізовані результати моніторингового дослідження з питань протиправної поведінки та здорового способу життя. В рамках круглого столу психологи обговорювали актуальну проблему  «Психологічний супровід формування компетентностей сучасного педагога», розробили рекомендації щодо цього питання.  Практичний психолог  Деражненської  ЗОШ І-ІІІ ступенів  Губерницька Р. А . поділилася досвідом проведення тренінгів, зокрема із педагогами. Всі учасники семінару проявили активність, підготовленість, зацікавленість процесом плідної співпраці.

Завершилося засідання підбиттям підсумків, плануванням подальшої спільної роботи психологічної служби Деражненської громади, щирими взаємними побажаннями на подальшу роботу.

10.01.2018 року  на базі Деражненської ЗОШ І-ІІІ ступенів  було  проведено методичне об’єднання психологічної служби Деражненської сільської ради на тему: «Попередження та корекція негативних явищ у шкільному колективі». Були розроблені  рекомендації щодо попередження та корекції цих явищ і рекомендовані класним керівникам навчальних закладів ОТГ. Практичними психологами проведено психологічні години з профілактики конфліктів та організовано індивідуальні консультації учнів, батьків та вчителів.

                                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                             

 

20 березня 2018 року на базі Дюксинської загальноосвітньої школи ім. Н. А. Хасевича  відбувся семінар для заступників директорів  із  виховної роботи, педагогів-організаторів, керівників методичних структур класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів Деражненської сільської ради на тему: «Формування ключових компетентностей  учнівської молоді в умовах Нової української школи».

Адміністрація та педагогічний колектив моделює і створює таку виховну систему в школі, яка дозволяє зробити освітній процес цілеспрямованим, змістовним і головне – ефективним. Одним із найважливіших аспектів у цій діяльності є формування ключових компетентностей учнівської молоді.

Творчо та нестандартно пройшов теоретичний модуль семінару , який підготували заступники директора  із навчально - виховної роботи Бондаренко Л.А. та Чудовець В.С.  Виступи супроводжувалися переглядом презентацій та використанням інтерактивних вправ, котрі налаштували присутніх на конструктивну співпрацю.

 Перебуваючи у процесі стрімких соціально-економічних змін, Україна надзвичайно гостро потребує підготовки та виховання нової генерації громадян. Саме тому, заступник директора  із  виховної роботи  поділилася своїм досвідом на майстер-класі  із теми «Виховуємо патріота». Практичний психолог Столярчук О.Л. ознайомила присутніх  із результатами моніторингового дослідження.

 Гості мали змогу відвідати  годину спілкування «Я гордий тим , що українець», яка була проведена у формі квесту ( класний керівник 5 класу Романюк О.М.). Фрагмент практичного заняття у 8 класі (класний керівник Гончук С.Є.) був проведений із використанням проектних технологій та інтерактивних методів виховання.  Усі присутні отримали неабияке задоволення,переглядаючи фрагмент виховного заходу «З Україною у серці» ( педагог-організатор Цикун О.П.  та вчитель музичного мистецтва Кривчук І. Л.) Учні продемонстрували наскільки вони талановиті, креативні та неповторні у прагненні  до збереження культурної і духовної спадщини України. Цікавою та змістовною була екскурсія до екологічного центру (Профорук Л.М. керівник екологічного центру). 

При підведенні підсумків семінару усі присутні відзначили, що такі заходи максимально сприяють формуванню соціальної, громадянської, екологічної  та загальнокультурної компетентностей учнів, підвищують рівень професійної майстерності педагогів. Вважаю, що  семінар-практикум був проведений на високому рівні.

Керівник методичного об’єднання заступників директорів  із  виховної роботи Очко Н.П.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                       

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06 березня 2018 року у Постійненській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу загальноосвітніх закладів Деражненської сільської ради.

Учасників засідання зустріли екскурсоводи шкільного музею «Оберіг», провели цікаву та змістовну екскурсію.

 

 

 

 

 

 

                                                                                                       

 

 

 

 

Бурба Алла Вікторівна запросила колег на урок   образотворчого  мистецтва        (5 клас). Специфіка уроку полягала в нетрадиційному його проведенні . Тип уроку:  урок-подорож, під час якого учні робили зупинки на різних площах, вулицях та провулках, вивчаючи тему «Витинанки». Атмосфера уроку сприяла школярам показати свої знання, вміння і навички, відчути себе самостійними і успішними. 

Учасники засідання опрацювали питання із теми  «Формування компетентнісних  та високоморальних якостей особистості учнів з використанням новітніх педагогічних технологій на уроках художньо-естетичного циклу», переглянули та обговорили презентації. 

На завершення зустрічі відбувся виховний захід «Ой весна, весна  днем красна!» (підготувала Мальчук  Алла Михайлівна), який здивував присутніх чудовим репертуаром сучасних пісень, котрий розкрив красу дитячих голосів, показав милозвучне двоголосся та виконання учнями музичних творів різних стилів.

 

 

 

 

                                                                                       

 

           

 

 

 

 

 

                                                                                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вважаю, що засідання методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу сприяло оволодінню новими знаннями, саморозвитку  та самоосвіті педагогів, і було проведено на високому рівні.

Керівник методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу загальноосвітніх закладів Деражненської сільської ради

Н.П.Очко 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                               

 

 

 

                                                                                               Інформація

про проведення  семінару-практикуму

учителів суспільно-гуманітарного циклу Деражненської  ОТГ

19 лютого  на базі Деражненської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів  суспільно-гуманітарних предметів із теми «Упровадження перспективних шляхів  формування ключових компетентностей учнів,  розвиток професійної майстерності вчителів», метою якого було:  сприяння розвитку професійної компетентності вчителів; забезпечення  методопсихологічного  супроводу, упровадження ефективних шляхів формування ключових компетентностей учнів на уроках суспільно-гуманітарних дисциплін. Адже необхідною умовою сьогодення  є не лише глибокі знання у професійній сфері та високий рівень освіченості,  а й постійне поповнення та оновлення знань, високий рівень професіоналізму.

Важливу інформацію про вплив  новітніх педагогічних технологій  на процес підвищення професійної майстерності педагога та формування ключових компетентностей школяра донесла до слухачів Людмила Анатоліївна Бондаренко, учитель української мови і літератури Дюксинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учитель англійської мови цієї ж школи Світлана Євгеніївна Гончук  поділилася досвідом роботи з теми «Інноваційні технології як один  із перспективних шляхів формування ключових компетентностей учнів».

Кожен педагог вважає обраний ним шлях формування ключових компетентностей найкращим.  Для вчителя зарубіжної літератури Жильжанської ЗОШ  І-ІІ ступенів Світлани Вікторівни Колун –  це розвиток критичного  мислення. Учитель представила модель уроку з реалізації даної теми (Чарльз Діккенс. «Різдвяна пісня у прозі». Причини деградації Скруджа,

6 клас).

Учителі суспільно-гуманітарного циклу Деражненської ОТГ побували на показовому уроці української літератури у 5 класі з теми «Зірка Мензатюк. «Таємниця козацької шаблі». Пригодницька повість про мандрівку історичними місцями сучасної України», який провела учитель української мови і літератури Деражненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Марія Олексіївна Харитонюк.

Працювали колеги у групах: створювали Модель випускника ЗНЗ.

Оскільки семінар-практикум відбувся напередодні  Дня  пам’яті  Героїв 2014-го, його  учасники вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Адже всім відома істина: мир і спокій –  запорука не тільки успішного розвитку держави, а й професійного  зростання вчителів.

Лариса Ковальчук,

керівник семінару


 

У  Деражненській ОТГ вшанували пам'ять

 геніального сина України –  Тараса Шевченка

 

26 лютого в Деражненській ОТГ відбувся конкурс читців-декламаторів Шевченківської поезії «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»

Щовесни, коли тануть сніги

І у небі засяє веселка,

Повні сил і живої снаги

Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.

Вшанування пам’яті великого  сина українського народу відбулося  не лише традиційно, а й за покликом душі та серця.

Привітання учасникам конкурсу  підготували учні 8 класу Деражненської ЗОШ  І-ІІІ ступенів під керівництвом учителя української мови і літератури Тетяни Миколаївни Галас. До сліз розчулила присутніх пісня  «Відкриваю «Кобзар» (сл. і муз. Н.Май) у виконанні цього ж учнівського колективу на чолі з музичним керівником Марією Михайлівною Токар.

Юні читці-декламатори Дюксинської, Бичальської,  Постійненської, Деражненської та Жильжанської загальноосвітніх шкіл продемонстрували неабиякий  талант у виконанні  творів Великого Кобзаря.

Найкращими виявилися читці-декламатори Деражненської ЗОШ І-ІІІ ступенів: учні 7 класу Очко Богдана і Довгорукий Владислав представили композицію на актуальну тему, присвячену пам’яті Тараса Шевченка. Учениця 8 класу Дарина Шлеюк вразила присутніх майстерністю у виконанні поезії «Чума».

Слід відзначити таких читців-декламаторів: Чирук Марію, ученицю 8 класу Постійненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Степуру Руслану, ученицю 8 класу Жильжанської ЗОШ І-ІІ ступенів та Білан       Олександру, ученицю 11 класу Дюксинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Конкурс ще раз засвідчив:

 

Шевченко – і сьогодні

Наш сучасник,

Бо з його болю

Починались Ви!

 

Лариса Ковальчук,

учитель української мови і літератури

Бичальської  ЗОШ

 

Інформація про надання гранту для студентів  Рівненської області на сплату навчання.

“До уваги студентів Деражненської громади, що навчаються у вищих навчальних закладів України, очної та заочної форми навчання. 

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна.
Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.

Наразі є два гранти, в залежності від спеціалізаціі навчання. Ознайомитися з завданням та умовами можна за наступними посиланнями:

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: grant@cybershark.com.ua

Роботи приймаються до 15/05/2018

 

З повагою,
оргкомітет проекту Scholarship в Україні”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завчасно підготуйте документи на ЗНО-2018!

 

         Кожен, хто зареєстрований для участі в ЗНО-2018, отримав від Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти конверт із документами, що містив:

  • Сертифікат учасника ЗНО-2018
  • Інформаційну картку

 

Із метою запобігання непорозумінь та нестандартних ситуацій під час допуску до пунктів проведення ЗНО, просимо перевірити персональні дані (прізвище, ім’я по батькові, номер документа й номер голографічної наліпки на Сертифікаті, а також дату народження, перелік предметів, мову перекладу що міститься в інформаційній картці).

         Якщо Ви виявили якісь розбіжності, просимо звертатись до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

         Із 30 квітня 2018 року учасники зможуть роздрукувати запрошення-перепустки в пункти тестування з інформаційної сторінки, доступ до якої здійснюється за допомогою номера Сертифіката і PIN-кода, що міститься на ньому.

Для допуску в пункт проведення ЗНО завчасно підготуйте необхідні документи:

  • Сертифікат ЗНО-2018;
  • оригінал документа, за яким проводилась реєстрація (паспорт, свідоцтво про народження чи документ, серія та номер якого зазначені у Сертифікаті);
  • запрошення-перепустку, де вказано дати проведення тестування та адреси пунктів проведення ЗНО.

 

Нагадуємо! Без Сертифіката чи оригіналу документа, що посвідчує особу, абітурієнта НЕ ДОПУСТЯТЬ до пункту проведення ЗНО.

У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти зберігаються Сертифікати учасників, які не вказали поштової адреси і конверти із Сертифікатами, які були повернені з поштових відділень.

        

Хай щастить!

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь