A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Деражненська громада
Рівненська область, Костопільський район

ОФІЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ

Проект

Ухвала серпневої конференції педагогічних працівників

Деражненської сільської  ради

Обговоривши доповідь начальника відділу освіти,культури, молоді і спорту Деражненської сільської ради  «Про підсумки розвитку  галузі освіти Деражненської сільської ради  у 2017/2018 навчальному році та  завдання на 2018/2019 навчальний рік» відзначено, що робота відділу, педагогічних колективів установ освіти спрямована на виконання Конституції України, законів України „Про освіту”, „Про дошкільну освіту”, „Про загальну середню освіту”, „Про позашкільну освіту”,  Указів Президента України „Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні”, „Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні”  та інших нормативно-правових документів,  спрямованих на подальший розвиток освітньої галузі.

Усвідомлюючи надзвичайну відповідальність за виховання і навчання молодого покоління, покладену на вчителя суспільством, реалізовуючи принципи доступної та якісної освіти,утверджуючи високу місію освіти в сучасному житті, конференція визначає на 2018 – 2019 навчальний рік такі завдання та напрями розвитку  освітньої  галузі громади:

1. Спрямування роботи відділу освіти,  методичної служби, педагогічних колективів закладів освіти на створення умов для реалізації державних освітніх стандартів, сучасних підходів до організації навчання, виховання і розвитку особистості на підвищення якості надання освітніх послуг в умовах переходу до Нової української школи    у 2018-2019 навчальному році.

Упродовж 2018 – 2019 років

2.   Вжиття заходів щодо створення умов для обов’язкового охоплення дітей п’ятирічного віку дошкільною освітою. Забезпечення проведення роз’яснювальної роботи серед батьків щодо обов’язковості дошкільної освіти для старшого дошкільного  віку та можливих форм її здобуття.

Упродовж 2018 – 2019 років

3.   Продовження організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах із метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами за місцем проживання.

Упродовж 2018 – 2019 років

4.Оптимізація мережі загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням специфіки місцевості та прогнозованих демографічних змін.

Упродовж 2018– 2019 років

6.   Організоване проведення Дня знань, свята Першого дзвоника.

3 вересня 2018 року

7.   Здійснення системи  заходів щодо  підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період, запровадження енергозберігаючих технологій, створення безпечних умов праці, пожежної безпеки та посилення  контролю  за  раціональним і цілеспрямованим використанням бюджетних  коштів.

До 1 жовтня 2018 року

8.   Удосконалення системи  моніторингових досліджень, спрямованих на виявлення якісних показників навчальних досягнень та оптимізацію умов забезпечення рівного доступу громадян до якісної освіти.

Упродовж 2018– 2019 років

9.Забезпечення ефективності роботи осередків учнівського самоврядування.

Упродовж 2018 – 2019 років

10.Активізація співпраці закладів освіти із ОТГ, соціальними інститутами, причетними до виховання учнівської молоді, як засобу підвищення ефективності і результативності виховання.

Упродовж 2018 – 2019 років

11. Забезпечення повноцінного функціонування в кожному  закладі освіти системи виховної роботи, посилення виховного впливу навчальної діяльності учнів.

Упродовж 2018 – 2019 років

12. Посилення роботи щодо утвердження високого соціального статусу вчителя у суспільстві шляхом запровадження премій, інших видів морального та матеріального заохочення кращим педагогічним працівникам; вжиття заходів щодо поліпшення організації передплати на періодичні освітянські видання.

Упродовж 2018 – 2019 років

13. Зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти, в тому числі шляхом залучення до цього процесу підприємств, організацій, батьків, громадськості, спонсорів тощо.

Упродовж 2018 – 2019 років

14.Забезпечення кваліфікованого психолого-педагогічного супроводу освітнього процесу .

Упродовж 2018 – 2019 років

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь